| WuKo a întrebat:

Salut,

Tocmai mi-am luat o pereche de casti cu microfon, am bagat mufele cum trebuie am umblat prin pc si am facut microfonul sa mearga. Cum fac sa se auda sunetul prin casti? Am windows7 si castile sunt incorporate in monitor...happy

Funda

2 răspunsuri:
| Ana213 a răspuns:

Castile sunt incorporate in monitor? wtf? daca bagi mufa de la casti cea verde in placa de sunet(jackul verde) merge, nu ai nevoie sa faci nimic altceva

| WuKo explică:

Pai trebuie sa intru in calculator undeva in setari si sa opresc boxele ca sa mearga castile...dar nu stiu unde, am windows 7.