| Sebastian_Seby_1997_u9kc a întrebat:

Abia ce am bagat windous 7 64bit si nu pot instala skype, cand dau pe installer imi arata o eroare in care scrie "Microsoft installer nu poate fi gasit sau incarcat.
Te rog updateaza calculatorul tau si incearca sa rulezi Skype din nou".
Am incercat mai multe versiuni si auzisem ca alea vechi merg dar ba se instaleaza scriu numele si parola si de eroare ca nu se poate conecta sau la alta versiune tot veche spune ca nu se poate conecta la server.
Va rog sa ma ajutati daca puteti multumesc.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

De Microsoft update ai auzit?

| octav005 a răspuns:

Eu am o versiune mai veche de skipe. o deschid, merge. dar imi zice sa actualizez o noua versiune de skipe, am dat ok dar imi arata exact ce ai zis mai sus. posibil sa ai oprite updaturile la windows cum am facut si eu

| Sebastian_Seby_1997_u9kc explică (pentru gelu1970):

Am auzit ii dau drumul si nu face nimic pur si simplu se blochiaza asa...

| gelu1970 a răspuns (pentru Sebastian_Seby_1997_u9kc):

Se blocheaza sau cauta infinit actualizari?
ce configuratie pc ai?
ce versiune de w7 ai instalat?
scrie-mi si maine continuam sa vorbim. acum nu mai pot sta.