| AaNg a întrebat:

Salut TPU,acum cateva luni am instalat Virtual Box,dar azi am incercat sa instalez o noua versiune si imi apare o eroare,am incercat sa dezinstalez din panoul de control,aceiasi eroare, cine ma ajuta sa o rezolv primeste funda +vot | Eroare : C:\Windows\Installer\VirtualBox-4.2.24-r92790-MultiArch_ x86.msi nu stiu ce sa ii fac, ajutati-ma varogG |

1 răspuns:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Ala e fisierul executabil, NU o eroare
incearca sa scrii eroarea, sa re-download-ezi virtualbox, etc.