| Cronos126 a întrebat:

Acum folosesc CyberLink PowerDirector 2018 si nu sunt prea multumit de el deoarece daca vreau sa fac ceva mai grozav sa iasa bine imi trebuie un program cu efecte, mai simplist si care sa randeze HD si rapid (adica un video de 30 min eu randez in 15 sau 10 cu un i5). Eu am gasit aceste 2 programe: Adobe After Effects si Adobe Premiere Pro. Care dintre aceste programe e mai bun? Stiti voi alte programe mai bune pentru Youtube?
Eu acum fac montaje de CS:GO, gen asta: https://www.youtube.com/watch?v=cy1444DDpMc
Si fac si episoade in care vorbesc.

1 răspuns:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Incerca sa inveti sa folosesti After Effects sau Vegas Pro, nu credeam ca mai foloseste cineva CyberLink PowerDirector (chiar credeam ca e un proiect mort).