| AlexBoy88 a întrebat:

am acasa un sistem desktop facut pe piese
Procesor Intel Core 2 Duo T4500 2. 20GHz
4GB Ram DDR2
Placa Video ASUS Nvidia 1GB DDR 5 128 bit
HDD WD Blue 500 GB sata 3 7200 rpm
Windows 7 Ultimate x 64 bit
(m-am jucat pe el GTA IV, Prototype 2, Asassins Creed Revelations, Call of Duty 3, etc pe detalii medium si high cu FPS cuprins intre 20-30 )
Ce credeti face fata jocuri 2011-2010 Trebuie ceva schimbat

Răspuns Câştigător
| VyKond a răspuns:

Ce placa video nVIDIA ai?
Apropo cred ca merg avand in vedere ca ai jucat Prototype 2 ( ca fiind cel mai nou joc din cele mentionate ) si cred ca poti juca si jocuri 2012 ca Assasin's Creed 3 si Black Ops 2

2 răspunsuri:
| AlexBoy88 explică:

Placa video Este ASUS Nvidia GT 440

| XalexkillerX a răspuns:

Iti merge aproape orice joc daca ti-a mers prototype 2. Daca vrei jocuri calumea ia-ti STEAM