| quest_6999 a întrebat:

am aparat foto polaroid si mi l-a scapat un prieten 1 data pe jos(prima lui tranta) si cred ca s-a stricat softul thinking iar acum se aprinde iar ledul verde clipeste in continui dar pe ecran e negru sad

Răspuns Câştigător
| Bunicul62 a răspuns:

Nu baga mina in el si nici pe neica nimeni nu lasa sa il mestereasca, deoarece ii faci de 6 saptamini.Pe factura de cumparare ai si listele cu service autorizat si specializat acolo te duci. Problema se pune daca reparatia face cit aparatul.In acest caz www.okazii.ro gasit unul bun si vindut ca piese cel beteag.Din cite stiu constatarea defectului la unele firme este gratuita. eventual o suma de bani nu prea mare si dupa aceea poti lua decizia. Bafta

1 răspuns:
| alabalaportocalala a răspuns:

Softul nu se poate strica de la o cazatura! poate a patit altceva! nu stiu du-te cu el la un service poate iti spun eiwinkingpace!wave