| virus29 a întrebat:

Salut >TPU am cumparat un E-Boda Storm x450 si la inceput (cateva ore) mergea pe net dar de cand mi.a trimis setarile alea de net pe mobil nu se mai conecteaza la internet nici prin wireless nici prin megabiti, am primit setarile printr-un mesaj si cand dau full install a imi da un fel de eroare cu Please input PIN. Mentionez ca am cartela vodafonne de vreo 5 ani si am incercat cu pinul 1234 ca am inteles ca asta este la Vodafone de obicei. Cine ma poate ajuta? Dau funda si ma inclin! Multumesc Frumos.

1 răspuns:
| Jessica_RaLu_1988 a răspuns:

Urmareste zilnic site-ul https://gamesandmoviesonline.wordpress.com/ si nu te vei plictisi niciodata. Stiri de peste tot din lume nu doar din Romania si informati utile la zi. Va astept acolo