| krt0f1oR a întrebat:

Am cumparat un pc de curand, iar cooler-ul este putin cam zgomotos este unul de la deepcoole cu 2 ventilatoare.Imi poate recomanda cineva un cooler bun pe AM3 sub 100 de lei.Lasati-mi link. Si inca ceva pc-ul este unul bun pentru gaming, dar chiar nu stiu ce jocuri sa-mi iau mentionez ca am un GTX 760 2GB DDR5 de la GIGABYTE, 8GB RAM SI UN PHENOM II X6 1055T. Spuneti-mi si mie niste jocuri foarte bune ca poveste si cu grafica buna.

1 răspuns:
| xutza a răspuns:

Cauta pe http://www.powerlaptop.ro/
Ai asistenta online si poti intreba de cooler pentru pc-ul tau