| Cronos126 a întrebat:

Am curatat calculatorul, am dat sursa jos si aud un sunet si vad ca acolo erau doua fire negre desfacute care spre pe ele R2 si R3, unu l-am pus l-a loc dar la altul nu stiu unde ii locatia (https://imgur.com/a/ICLQl09), acum cand aprind calculatorul ventilatorul de la procesor imi face un sunet din cauza ca elicele de la el atingeau niste fire ( si acum firele sunt apropiate de elice, dar nu stiu cum sa le misc sa nu le rup cumva), acum ca am dat firele la o parte observ ca celelalte ventilatoare nu merg. Cel mai probabil e ca firul ala nu e bagat ( se vede in imagini). Daca stie cineva unde se baga sa-mi spuna!

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| gheorghe699 a răspuns:

Eu nu vad imaginea ..ai 3 fire? doua bagate in papuc si unul nu? vezi nu este de masa sau comun cu al altui ventilator?