| traceurpkvictor a întrebat:

Am de facut un proiect la scoala si trebuie sa fac cava scris de mana. M-am gandit sa fie ceva sub forma unei animatii(in AE), dar cu scrisul meu de mana. Am tableta grafica, deci vreau sa imi fac un font. Cum fac asta? Puteti sa imi spuneti mai amanuntit (pas cu pas) pentru fiecare litera....etc. Multumesc anticipat! DAU FUNDA!

PS: Lucrez in Photoshop

2 răspunsuri:
| ValentinCN a răspuns:

Iata cateva lectii photoshop usoare cu animatii: http://lectii-photoshop.com/lectii-photoshop/animatii/
sper sa te ajute!

| 125alex a răspuns:

Da ce esti baiat mic