| Stefancalin1997 a întrebat:

am gasit acest site samwise, e de incredere? Fiindca as vrea sa comand ceva de acolo...

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Mie mi se pare de incredere.
Am vrut sa comand cateva piese de acolo, dar pana la urma mi-am luat piesele de la eMAG si am facut un pc nou.
Dar daca as avea nevoie de samwise, nu as ezita sa comand ceva de la ei.

| SilviaDulcik a răspuns:

Samwise și IT-Mar sunt dintre cele mai bune magazine online de componente recondiționate/SH.
Aruncă o privire și pe IT-mar, sunt șanse să găsești acolo produsele la un preț mai mic față de SamWise.

Eu am comandat de pe amândouă (HDD, CPU, placă de bază) și sunt mulțumită de achizițiile făcute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare destul de okay, e de incredere.Dar totusi..SH.