| Joey101 a întrebat:

Am Google Chrome si cand il deschid ar fi trebuit sa imi apara acele 8 ferestre. dar imi apare altceva search.conduit.com ceva de genu'.Cum fac sa imi apara din nou ferestrele alea?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Asta se întâmplă din cauză că ţi s-a setat ca pagină de pornire/Home această pagină ( search.conduit.com ).

Deschizi Google Chrome, intri la Opţiuni personalizate ( apeşi pe pătratul cu 3 linii orizontale din dreapta sus ), intri la Setări, ai secţiunea "Aspect/Pagină de pornire" ( acolo fiind trecută search.conduit.com ), apeşi pe "Modificaţi" şi setezi/scrii o pagină de Home preferată ( spre exemplu, Google.ro ) şi salvezi.

Dacă NU vrei să deschidă o singură pagină de "home" şi vrei să-ţi deschidă mai multe pagini/ferestre - cele care le-ai utilizat ultima dacă ( înainte de închidere ) - atunci ai secţiunea "La Pornire" şi acolo ai opţiunea "Continuaţi de unde v-aţi oprit" pe care o bifezi.

Dacă vrei să-ţi deschidă ( întotdeauna ) ANUMITE pagini des utilizate, atunci, tot acolo, ai opţiunea "Deschideți o anumită pagină sau un set de pagini. Setați paginile" : o bifezi şi setezi/scrii paginile dorite apoi salvezi.

Toate cele bune.

| AlexeHellsing a răspuns:

Te duci la setting-extensions si acolo dezinstalezi search conduit. Și eu am pățit același lucru.

| Biutzaaaaa a răspuns:

Te duci la setting-extensions si acolo dezinstalezi search conduit happy Eu asa fac de obicei. Sper ca te-am ajutat. Funda? :*

| Joey101 explică:

PS: Scuze pentru categorie... happy