| Dennis_Vlad_1989 a întrebat:

am și eu un Asus x202e și când vreau sa-l resetez îmi zice ca a apărut o problema. Știți ce ar putea avea?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Daca te referi la laptop, sistemul de operare se reinstaleaza, nu se reseteaza. Laptopul nu e ca un telefon sau o tableta cu Android. Are alte proceduri, despre care ar fi bine sa te documentezi pe internet. Ii poti da o verificare si corectare pentru erorile din laptop (check disc) sau trebuie pus din nou sistemul de operare, adica Windows-ul.