| Stefania266 a întrebat:

Cum as putea sa imi resetez parola uitata de la laptop? (Asus)

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Clean install din pacate si te rezolvi.
Sau poti incerca cu metode gasite pe yt.

| PainTech a răspuns:

Salut! Ne poti oferi mai multe detalii?
Ai uitat parola la BIOS sau Windows?
Ce versiune de Windows ai?

Multumesc pentru inelegere.

| TrustMeIKnow a răspuns:

Nu ai specificat absolut nimic, putea sa fie si AlienWare nu conteaza ce sistem de operare are:? windows/linux?

| UnuCuSapca a răspuns:

Pai, am windows 10, daca ai si tu la fel citeste in continuare. Acum câteva săptămâni a fost un mare update la tot ce înseamnă ecuritate pe internet, inlcusiv windows, încearcă la 'forgot the password?', daca ai băgat cont cu email la buleala atunci un reinstal complet de windows, r.i.p. Toate fisierele din laptop