| CristiannaCriss a întrebat:

Hey. am si eu o problema..am avut 2 telefoane la fel si s-au stricat le'am dus la reparat si din 2 a facut unul..adica a pus alte piese dar problema e ca am un cont google si cand vreau sa descarc ceva jocuri sau programe imi zice ceva cu un server..si am cautat trebuie sa imi resetez telefonul dar nu vreau sa mi se stearga pozele sau melodiile nu stiti ce as putea face? va rog :3

1 răspuns:
| Baciu_alex_1990 a răspuns:

Trebuie sa intri in setari, conturi si sa te deconectezi de contul google sau sterge-l