| Sandu_Daniel_Dan_1999 a întrebat:

am i problemă foarte urata...acum 2 zile am stat pe PC ect...și după l.am stins..si după a doua zi după ce l.am pornit sa comportat ciudat..adică
Când l.am aprins mi.au apărut tot ce trebuia să îmi apară când pornesc pc-ul hardul, ect ect și de data asta îmi dispărea imaginea mai repede decât pornea el normal...e și când a făcut așa îmi arată că ar încarcă alea de la Windows 7 ect.și după mi.sa făcut ecranul negru nu se vede nmc pe el și nu știu de la ce poate fii problema...placa video nu cred pentru că de vede normal pe monitor am verificat cablurile am curățat unitatea de praf, sursa, rami și unitatea merge și monitorul nu rămâne în stanby din cate vad.
Oricum ajutati.ma va rog mult de tot

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am ce raspuns complicat sa iti dau.
Si mie cand imi booteaza Windowsul se mai vede si negru.
Poate al tau e prea incarcat, fisiere corupte, cine stie ce.
Ideea e ca: reinstaleaza-l!

| TeRogLasama a răspuns:

Ia scaneaza PC-ul cu un AntiVirus eu folosesc KasperSky e ff bun pentru bine, si vezi ca sa.r putea sa ai virusi... Daca nu ia-ti ccleaner si scaneaza si tu sa stergi memoria cache... cred ca iti ocupa prea mult spatiu

| gelu1970 a răspuns:

Starteaza cu F8 si alege optiunea "ultima configuratie ce a functionat corect". vezi daca starteaza normal.