| andreimastermind a întrebat:

Am inceput sa am "artefacte" mai precis sa am dungi negre pe monitor in majoritatea timpului, uneori o iau razna si se face tot monitorul negru si se bruiaza rau... uneori nu are nimica, aveti idee de la ce ar fi?

procesorul meu e Intel core 2duo cpu e8400 3.00 ghz 3.00 ghz

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Placa video?

| papuciirupti a răspuns:

Mai mult ca sigur e de la placa video.
actualizeaza driverele dai un restart si vezi dupa, daca nu e nici asta posibil ca placa video sa fie pe moarte

| K0sti a răspuns:

Artefactele ca artefactele, da sa vezi cand or incepe artificiile...
Placa video isi da obstescul sfarsit!

| Robert2580 a răspuns:

Placa video sau poate l-ai lovit cumva din greseala.

| andreimastermind explică (pentru papuciirupti):

Dar imi zice ca driverul functioneaza corect si ca e up to date

| papuciirupti a răspuns (pentru andreimastermind):

Habar nu am
la mine se facea monitorul verde si cate nu am incercat sa-i fac, pana mi-am dat seama ca e din cauza monitorul laughing (il intorc invers si il sdrancin putin dupa care isi revine)