| Donn4All a întrebat:

Am instalat nfs underground 2 si vreau sa introduc un fiser " full game sau savegame 100% " adica jocul terminat si nu gasesc folderu unde am salvat eu primele curse.Pe win XP gaseam folderu in documente cu numele din joc dar acum pe vista nu mai gasec acest folder. Unde as putea sa-l gasesc ca am cauta peste tot?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Donn4All explică:

Bai fratenu imi apare documete and settings si nici numele cum am eu ex FDD nu exita jocu unde se salveaza?

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Daca te ajuta cu ceva afli raspunsul acum peste 2 ani laughing.Bon, intri in CONTROL PANEL----FOLDER OPTIONS(DACA NU ITI APARE DAI PE PRIMA optiunea din chenar APPAREANCE si nu mai stiu ce cu icoana unor paste pentru pictat.Deci FOLDER OPTIONS dai pe optiunea view:Bifezi tot si dai pe optiunea Show hidden files and folder dai Apply, apoi pe optiunea de mai sus reset all files and folder sau cum o fi. Apoi faci cum ti-a zis sorinmic cu application data bla bla bla.Nu mergea pentru ca nu gaseai Local Setting unde era si salvarea care trebuia inlocuita.Erau ascunse, iar tu trebuia sa le gasesti.Acum stii ce ai de facutwinking
De unde ai luat savegame-ul? big grin

| DRAGOSH977 a răspuns:

Incearca sa dai search cu numele care la pus la profilul jocului, funda?

| BILSTEIN a răspuns:

Imi zice-ti si mie un de unde sa iau NFS underground 2 va roggggg, nu gasesc de loc.

| sorinmic a răspuns:

C:\Documents and Settings\NUME_USER\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2 Sper sa iti foe de folos