| MaximSpeed a întrebat:

am luat zilele astea gta vice city am luat si patchul vcmpclient0. 3zr2(patch2).zip dar cand vreau sa intru online pe un server imi intra in joc dar peurma imi apare o eroare ca trebuie sa bag noul patch 1.0 as vrea sami aratati de unde sa-l descarc sau cum sa-l fac sa mearga

1 răspuns:
| vasi22 a răspuns:

Ala nu e un nou patch intra in chestia aia careai descarcat-o si deschide prin notepad si sterge versiunea de acolo si pune la versiunea la care ai tu gta-ul salveaza intra in gta si merge! cMult noroc