| xGamerZ212 a întrebat:

Salut TPU,am mare nevoie de ajutorul tau,tin sa precizez ca am un laptop si m-a mancat mana sa umblu la local area conections,ma gandeam ca dau de hostpot (tembel mai sunt) si am facut ceva de imi apare acum,,unidentified network" cum pot rezolva asta, vreau doar cei care stiu despre ce vorbesc sa raspunda, dau funda.

4 răspunsuri:
| mihneajuk a răspuns:

Ce windows ai?

| WoKy a răspuns:

Poti lasa o poza sa vad despre ce e vorba? Sau da-mi mesaj in privat

| Surtulecs a răspuns:

Buna! Iti ofer un link de Youtube, cu un tutorial unde iti sunt aratati pasii foarte clar pentru rezolvarea problemei aparute:

https://www.youtube.com/watch?v=0mIRro3vwus

Sper ca te-am ajutat!

| xGamerZ212 explică (pentru mihneajuk):