| Albertxxx a întrebat:

Am o placa de retea TRENDnet TEG-PCITXR si am instalat driverul de la ei pe windows xp.Nu a mers si am instalat windows vista. Nu a mers nici de aceasta data si am instalat alt windows xp.Am reusit sa instalez driverul si nu primesc nici o eroare de la driver sau hardware dar nu se poate conecta la internet. Nu am o conexiune care sa necesite dial (gen RDS) am o conexiune lan care se conecta direct cu vechea placa de retea. acum cand incerc sa verific in control panel la network conections imi apare LAN or High-speed internet Local area Conection Limited or no conectivity, iar in bara langa cele 2 monitoare imi apare un semn de exclamare. am dezinstalat si reinstalat driverul de n ori si nu stiu ce sa mai fac. am dat si la repair conections dar nu a ajutat. ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| robert35 a răspuns:

Uite programul asta m-a ajutat tare mult si eu am avut niste probleme si milea rezolvat advanced systemcare6