| Alice270246 a întrebat:

Salut, TPU!
Am nevoie de ajutor cu niște căști JBL on-ear... De fapt problema e mai mult la Bluetooth.
Într-o zi, când am vrut să le conectez la telefon, mi-a apărut,,nu se poate face asocierea" sau ceva de genul. Din păcate, nu m-am interesat pe net și am dat direct pe,,Anulare asociere", in speranta ca dupa ce conectez iar, va merge. Problema e că NU IMI APAR LA,, DISPOZITIVE DISPONIBILE" Au trecut vreo 3 zile si nu merge... Menționez că am telefon Samsubg Android 11 și Căstile merg foarte bine și se conectează la laptop foarte ușor. DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| dinaprilie a răspuns:

Cauta pe net cum "sa le imperechezi din nou". Jbl am si eu si nu am avut probleme pana acum de asociere sau altceva. De obicei au un buton care daca il ti apasat cateva secunde ar trebui sa ti le vada din nou telefonul.

1 răspuns:
| Alice270246 explică:

Pardon, *Samsung*