| AndreeaCiresanu1958 a întrebat:

Am nevoie de cineva priceput. Merita sa cumpăr acest sistem desktop? Caracteristicile si foarte bune si pretul foarte ok, dar am nevoie de părerea voastră. Dau funda.
m.emag.ro/sistem-desktop-pc-asus-cu-procesor-intelr-core tm-i3-4170-3-70ghz-4gb-1tb-dvd-rw-nvidia-geforce-gt730-2 gb-free-dos-mouse-tastatura-k31ad-ro027d/pd/DSVXSYBBM/

Răspuns Câştigător
| BobiTheBoi a răspuns:

Nah, iti faci sistem de gaming din componete de 2000 de lei. Cauta altceva.
Sau uita-te pe pc garage iti alegi componentele si ti-l asambleaza ei.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Putin scump daca iei in considerare lipsa unei licente de windows.

| Mihai1810 a răspuns:

Nu merita, la banii astia iti poti face o configuratie mult mai buna.