| Ciuca_Florin_Mihai_1998 a întrebat:

Am nevoie de un program cu care sa pot modifica videoclipuri adica sa tai din ele, sa combin mai multe videoclipuri si sa pun muzica pe fundal. si dupa ce dau export la videoclip sa nu imi apara mare in mijlocul videoclipului insigna lor sa nu se vada esentialul videoclipului, nu vreau videoped ca il ala se exporteaza foarte greu

Răspuns Câştigător
| DiannaDia a răspuns:

Cel mai simplu și ușor de folosit este Windows Movie Maker! big grin

2 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Sony vegas

| ŞasăCaiFrumoşi a răspuns:

Sony vegas, dar pentru cerintele tale ti-as recomanda movie maker. La rezolutia de 1080p exporteaza destul de greu... Dar se merita!