| Supremejordannike2004 a întrebat:

Am niste boxe Logitech X-210 si as vrea sa schimb difuzoarele cu unele cu Wati mai mulți. Se poate?

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Hahaha, ce amuzant esti tu. Lasa-le breh in pace... pentru cit costa spanacul ala, se aude foarte bine. Eu am avut X-230 vreo 10 ani si le-am dat cuiva in stare chiar aproape impecabila dupa toata perioada asta... Difuzoarele alea sunt gindite intr-un anume mod, daca te apuci sa le schimbi nu faci decat sa strici complet balansul sistemului.