| horiat a întrebat:

am o arhiva cu cateva documente importante si e parolata...
si nu mai stiu parola... ce as putea sa fac sa o dezarhivez?
daca este un program va rog si un link de download
funda

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Uite aici cateva programe simple, unele gratis. Daca parola e mai mare de 5 caractere, renunta.
http://www.online-tech-tips.com/......e-cracker/

| JohnnyWylde a răspuns:

Din cate stiu exista un software caruia ii spui cate caractere are parola ta si incepe sa verifice toate combinatiile posibile. Evident ca daca ai o parola din, sa zicem 5 caractere, o sa dureze foarte foarte mult. Gandeste-te cat dureaza daca parola e mai mare. Nu prea stiu ce ai putea face in cazul asta.