| Co5m1nI0nut a întrebat:

Am o tableta Tableta Lenovo IdeaTab A2107 si vreau sa folosesc internetul nelimitat de la frog pe ea si nu stiu cum sa il configurez (sau daca mege) VA ROOG AJUTATi-MA FASSST! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Pe la "retele mobile","numele punctelor de acces", cosmote > APN nou > aici trebuie sa setezi cateva date, pe care le are cosmote, asa ca trebuie sa intri pe sitele cosmote sa le ei, gasesti calea daca ai tableta in romana, daca e in engleza, tradu ce am zis.
http://programepc.net

| R0co3 a răspuns:

Buna,
Incearca la configurari
O zi frumoasa,
Pa-Pa