| AnOnImUl321123 a întrebat:

am o intrebare. Cartela de digi din Romania evident, cu net nelimitat, minute si mesaje nelimitate, o pot folosi si in Germania? Sau macar internetul. Multumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O poți folosi dar cu limitări. Vezi detalii aici:
https://www.digiromania.ro/servicii/telefonie-mobila/roaming

| MihaelaDart a răspuns:

De cand parintii mei au renuntat la abonamentul de la Vodafone si au trecut pe Digi, numai pe asta il folosesc. Oricum netul nu-l folosesc, caci ma folosesc de al doilea sim unde am cartela cu numar nemtesc doar pentru internet.