| Neacsu_Irina_1992 a întrebat:

Am un abonament digi nelimitat.Am si mesaje nelimitate? Sau doar minute? Mersii

Răspuns Câştigător
| iubita15 a răspuns:

Salut!
Din pacate nu, doar minutele sunt nelimitate in toate retelele.Mesaje nelimitate sunt doar in reteaua DIGI, iar in celelalte retele sunt contra-cost.
Eu m-am ars o data, la fel nestind.Mi-am facut o factura frumoasa, deoarece trimisesem 1500 mesaje in reteaua Vodafone.
P.S. sa ai grija sa nu fi la fel de harnica ca si mine happy

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai tu nu stii ce platesti nene? Contractul ala l-ai citit?

| GolopențaAdrian a răspuns:

Ai mesaje nelimitate si minute la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stim.Ce scrie in contract? Ar trebui sa scrie cam asa: Beneficiati de minute nelimitate, mesaje nelimitate sau minute nelimitate si 60 sau cat scrie acolo de sms-uri.Depinde de la abonamnet la abonament, scrie in contractul pe care l-ai semnat si ti l-a dat acasa.

| xEquinox1 a răspuns:

Buna Irina daca ai abonamentul "optim nelimitat" atunci ai doar minute dar faza cu astia de la Digi e ca nu iti ofera SMS-uri dar iti ofera internet nelimitat mie asa mi-au spus la abonamentul de mai sus

| StefaniaNastase a răspuns:

Ai doar minute si eu sunt in digi daca dai mesaje in digi ai grija pentru ca o sa platesti cu bani! ai doar minute