| 333GULL888 a întrebat:

Am o întrebare. Cum îmi pot schimba fontul scrierii pe telefonul meu (am un telefon HUAWEI 5)? Dacă nu știți la ce mă refer, adică tipul de scriere pe care vreau să o schimb și să o aplic pe telefonul meu. De exemplu să fie fontul care are scriere înclinată sau îngroșată. Vă aștept răspunsurile.

1 răspuns:
| GinoLANETTI a răspuns:

Nu toate felefoanele permit modificarea font-ului. Intra in setari la personalizare sau cum ai si cauta acolo, daca nu gasesti nimic inseamna ca nu ai aceasta posibilitate.