| Adnosius a întrebat:

Am o intrebare, daca acum o luna am primit mesaj pe telefonul meu personal si in momentul cand am primit mesajul l-am sters, il mai pot recupera? Sau macar sa vad de la cine am primit mesajul? Il pot vedea pe factura detaliata de la Vodafone?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Factura detailata arata DOAR apelurile si SMS-urile facute DE TINE, posesorul numarului.
Apelurile si SMS-urile primite NU sunt cuprinse, aceia s-ar putea regasi DOAR pe serverele firmei de telefonie.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu ai cum.

| Adnosius explică (pentru Bula):

Nici macar pe factura detaliata sa vad numarul?

| cfrtobias a răspuns:

Bine ca nu pui intrebarea dupa 1 an happy