| Adnosius a întrebat:

Dacă am avut un mesaj si l-am sters imediat ce l-am primit, mai pot sa il gasesc? Il pot vedea pe factura de la Vodafone?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

N-am inteles de ce l-ai sters, ca acum sa-l cauti?
Nu-l mai gasesti.

| Adnosius explică (pentru darrio2007):

Nu,dimpotriva persoana respectiva ar fi bine sa nu-l mai gaseasca, nici pe factura detaliata nu o sa-i apara?

| darrio2007 a răspuns (pentru Adnosius):

Te contrazici. Mesajul l-ai trimis sau l-ai primit? In intrebare l-ai primit, iar intr-un comentariu spui ca l-ai trimis. Care pana mea e adevarul?

| Speranta12 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu intelegi tu bine problema, omule. Si nici n-ai citit atent explicatiile lui. Te prea complici.

| cfrtobias a răspuns (pentru darrio2007):

Eu cred ca e vorba de undeva de raport de livrare si Adnosius a sters mesaj da la persoana respectiva si de a sters mesaj ii va aparea

| cfrtobias a răspuns:

Pai tu vrei sa vezi costul la cat ai de platit sau aveai?

| Denisa0954 a răspuns:

Nu

| Adnosius explică (pentru Denisa0954):

Nici pe factura detaliată? deoarece am trimis cuiva care nu trebuia sa ii trimit si i-am sters imediat mesajul cand am vazut

| Denisa0954 a răspuns (pentru Adnosius):

Nu, mesajele nu le vezi. Poti vedea doar numărul de la care ai primit mesaje, dar doar la cerere