| XioDaolin a întrebat:

Am o problema mare rau de tot, tata a cerut o factura detaliata la Vodafone, iar eu am intrat pe siteuri porno, in acea factura poate vedea absolut tot?

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Nu vede nimeni nimic. Se vede navigarea pe net dar nu si unde ai intrat. Bafta. Nu se intampla nimic. Mai usor cu pornografia laughing

| XioDaolin explică (pentru Trynda):

Deci nu vede ca de exemplu am intrat pe www.porno.com/lesbience nu? aoleo ca m-am speriat de mi-au sarit capacele, am mai citit intre timp ca cei de la Vodafone nu stocheaza siteurile accesate

| Trynda a răspuns (pentru XioDaolin):

Nu prietene. Nu e nimic.

12 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Nu Cumva ai folosit si la camweb? Acolo sigur te au taxat laughingDar cat i a venit tatalui tau /DE s-a speriat? Sa ne ti la curent ce s-a intamplat ok ~!

| XioDaolin explică (pentru VadTot):

Cat despre factura i-a venit 300 Ron, a facut crize, deoarece mi s-au terminat Mb si eu am intrat fara sa stiu pe net straight face

| VadTot a răspuns (pentru XioDaolin):

Pai cred ca i din cauza internetului nu stiu nu prea ma pricep la astfel de abonamente dar cred ca ai dat de necazuri rau de tot ..vezi si tu pe unde poti scoate pisica acumlaughing)Gaseste niste minciunele ..si tu spui ca nu tu ci un coleg bla bla.laughing fara ca tu sa stii asta! ok?
Succes!

| michelia a răspuns:

Va vedea apelurile doar, nu si traficul pe internet.
Daca insa ai platit din abonament pentru accesul pe site, ai incurcat-o.

| XioDaolin explică (pentru michelia):

Cum adica daca am platit din abonament accesul pe site

| michelia a răspuns (pentru XioDaolin):

Uneori sint niste capcane pe unele site-uri si daca dai click acolo ( in conditiile in care ai intrat de pe telefon pe net), te taxeaza. Astea iti apar ca si cost suplimentar. Ai cost suplimentar mare? De ce vrea tatal tau factura? Trebuie sa fie un motiv.
Daca ai cartela nu e nici un pericol.

| XioDaolin explică (pentru michelia):

Am avut cost suplimentar de 23 euro, m-a taxat pentru ca am intrat cand mi s-au terminat Mb

| michelia a răspuns (pentru XioDaolin):

Atunci o s-o incasezi doar pentru costul in sine si ramine un mic secret al tau pe unde ai navigat. Repet, nu se detaliaza decit apelurile. In rest se contorizeaza global sesiunile de trafic internet.

| XioDaolin explică:

Deci nu am belito decat pentru cost, si nu poate vedea site-urile accesate

| alexandradum a răspuns:

XioDaolin cum ai rezolvat problema.
A văzut tatăl tău unde ai intrat pe factura?