| Denis_Pîrvulescu_1998 a întrebat:

Am o intrebare: Daca iau un usb bluetooth si il conectez la un device cu usb, ma pot conecta cu telefonul prin bluetooth la acel device?
Exemplu: Tv, mp3 auto, etc...

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Da, merge, dar nu te astepta sa mearga cu orice dispozitiv care are usb, este posibil cu cele ieftine, mai vechi sa nu functioneze.

1 răspuns:
| Denis_Pîrvulescu_1998 explică (pentru Ironwin):

Am un fel de monitor si am introdus un stick usb in el.
Imi arata poze, video si muzica si ma gandeam ca daca ii pun un usb bluetooth pot viziona de pe telefon pe el. In otice caz o sa incerc sa vad daca merge...Mersi mult!