| John221 a întrebat:

Buna
Mi-am cumparat casti care le pot conecta la laptop prin bluetooth.
Acum cateva zile am vrut sa conectez o boxa si am dat "remove device" la casti iar acum nu le mai pot conecta (nu imi mai apar)
Trebuie sa dau "remove device" la boxe pentru a-mi aparea castile?
P.S : Windows 10
Dau funda

1 răspuns:
| BogdanBz a răspuns:

Porneste castile si apoi din setarile laptopului cauta search device. In mod normal ar trebui sa iti recunoasca castile fara probleme. Eventual opreste Bluetooth-ul din setari si reporneste-l si nu are cum sa nu ti le gaseasca.