| RB26DETT a întrebat:

Pot conecta un gamepad la PC daca gamepadul are micro usb? Gen sa conectez gamepadul la telefon si telefonul prin bluetooth sa-l conectez la PC, exista vreo aplicatie/program/driver care sa faca posibila treaba asta?
Nu mai am adaptorul de la gamepad si nu-l mai pot conecta la PC.

1 răspuns:
| Dumnesao a răspuns:

In afara de adaptor nu vad cum ai putea. daca nu poti sa il conectezi fizic nu vad cum ai putea doar prin software daca gamepadu e cu fir.