| Eigei a întrebat:

am o intrebare, pe facebook pot sa stau pe invizibil doar pentru o anumita persoana, adica nu pentru toata lista, daca da cum fac? fundaaaaaaaaaa

4 răspunsuri:
| Eyezonfire a răspuns:

Selectezi acea persoană din chat > opțiuni > "Apari offline în chat pentru *nume*".

Așa : http://iceimg.com/i/ed/8e/fd109a969d.png

| faramatania a răspuns:

Poți să stai dacă faci setarea de rigoare, adică:mergi jos la chat dai click pe rotița din dreapta(opțiuni), apoi pe setări, iar aici ai trei opțiuni, o alegi pe cea care te avantajează, dai save și asta-i tot.

| HocusPocus a răspuns:

Stiu eu! Stiu eu!laughing)
Deci: deschizi casuta de la chat, alegi persoana pe care vrei sa o bagi la offline. apoi undeva in dreapta sus a casutei este o rotita(optiuni) si alegi de acolo: " apari offline in chat pentru X" si gatalaughing)
:*

| StyNk0 a răspuns:

Salut,pai ai lista cu useri online in dreapta pe verticala, te duci pe cel care vrei sa ii apari offline dai click pe el, iti va aparea mai jos casuta cu chat, apoi la semnul x unde inchizi casuta este o steluta (Optiuni) apesi pe ea si selectezi a doua (eu il am in romana si scrie Apari offline pentru "un nume")