| bRom a întrebat:

am o intrebare.
Sa zicem ca ma joc pe xbox 360 si se ia curentul, se strica?
Parca am auzit ca se arde ceva daca se ia curentul in timp ce te joci.Este adevarat? Se poate intampla la modelul xbox 360 super slim? Dau funda!
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Dap!
Ca orice electrodomestic, se poate arde.
Cel mai bine este sa ai un UPS bun pentru pc desktop, xbox sau alte electronice importante.

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Xbox se strica si daca bate vantu prea tare sunt cam stricaciose am dus la garantie 3 inapoi primul lau reparat mi lau dat iar iar s-a stricat mi-a dat altu si din nou sa stricat cam on 2 ani de zile dupa am trecut la psp3

| SouLIce a răspuns:

Exista sanse sa se arda mai ales cand este furtuni si fulgera atunci sunt sanse mari sa se arda ceva dar in general toate aparatele electronice au o siguranta care ar trebui sa iti protejeze restul aparatului