| rrobi501 a întrebat:

Am o mare mare problema eu am Sistem Intel Pentium 4, 1 gb ram, 2, 40 ghz si placa video e GEFORCE FX 5500 de 128 (stiu ca e un pic cam veche dar iti faci treaba cu ea)
Intrebarea mea este pot sa rulez prototype in conditi cat de cat normale chiar si cu rezolutia ce mai mica.
Fundoi celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Dreamer a răspuns:

Http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=442&game=Prototype daca ne luam dupa asta nu, nu ti-ar merge.

Teoretic s-ar putea sa-ti mearga dar cu un fps foarte mic la cea mai mica rezolutie cu totul pe low.