| Cristian_Mihai_1994 a întrebat:

.. Am o mica intrebare si eu: Mi-am luat de curand un telefon HTC si acum am observat ca are o mica problema, uneori la deblocare mi se blocheaza (doar touch-screen-ul) il las putin si isi revine dupa si mai mi-a facut asa si cand am primit un apel...
As vrea sa stiu din ce cauza este? Stie careva sa ma ajute si pe mine?

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Cauta in setari blocare instantanee la apasarea butonului power si vezi daca mai face