| xRallu a întrebat:

Am si eu o problema cu telu meu. Daca poate sa ma ajute si pe mine cineva...
Am un HTC touch pro 2 si de 3 zile am o pata mica in stanga ecranului ca un gol de aer. Faza este ca nu mai merg comenziile dar daca se stinge putin si eu il ating se aprinde eranul ...acum nu stiu ce sa cred. Are o problema touch screen-ul? sau.
Multumesc!

1 răspuns:
| M29 a răspuns:

Salut!

Din intrebarea ta reiese faptul ca ai avea probleme cu touch-screen-ul de la telefon.

Daca mai ai garantie la el il poti duce unde ai garantia sau daca nu, mergi cu el la un service (va costa ceva).

Mullt succes!