| Alex_Harabagiu_1994 a întrebat:

Am o mica/mare problema cu laptop-ul. Il deschis, imi apare fereastra cu "welcome" se deschide, insa cand ajung pe desktop nu mai am nimic, nici bara de unelte, nici iconite, click dreapta nu-mi merge. Daca folosesc comanda ctrl+alt+del ma duce la meniul de ajutor, insa cand ma intorc pe ecran, iar nimic... ce ii pot face?

2 răspunsuri:
| calinsocol00 a răspuns:

Incearca sa deschizi windows-ul in safe mode si apoi in normal mode. Acest lucru poti face daca inchizi pc-ul de la butonul power off si apoi in redeschizi. Va aparea la boot-ing.

| Romeo44 a răspuns:

Daca nu iti merge in safe mode, reinstaleazati windowsul.