| Georgestaff08 a întrebat:

cand folosesc comanda Ctrl+Alt+Del nu imi mai porneste task manager si daca dau click dreapta pe bara de la start imi apare dar nu il pot accesa de ce dau funda promit

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Start -> Run -> scrie gpedit.msc si apasa enter -> Group Policy -> User Configuration -> Administrative Templates -> System -> Ctrl+Alt+Delete options -> Remove Task Manager -> dublu click pe optiunea Remove Task Manage.

Vezi daca-ti functioneaza asa.

6 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Ai virusi schimba windowsul si instaleaza un antivirus bun gen avast avira etc

| Georgestaff08 explică:

Nu pot porni regedit

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Georgestaff08):

De ce

| miTzuliK93 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Ca si registri au fost dezactivati.

| miTzuliK93 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Start -> Run -> scrie gpedit.msc si apasa enter -> Group Policy -> User Configuration -> Administrative Templates -> System -> Ctrl+Alt+Delete options -> Remove Task Manager -> dublu click pe optiunea Remove Task Manage.

Vezi daca-ti functioneaza asa.