| kissforyou a întrebat:

Buna!

Am o problema cu Bluetooth-ul de la calculator.Cand dau click pe icoana My Bluetooth Places de pe ecran imi apare doar fereastra, fara alte iconite in interiorul sau.Pana acum imi apareau 4 iconite, acum niciuna.Si cand vreau sa trimit de pe telefon pe calculator nu merge.Va rog sa ma ajutati. Sper ca ati inteles la ce ma refer. Funda! Va rog am nevoie urgenta de ajutor!

1 răspuns:
| Blablabla_8623 a răspuns:

Si mie imi facea probleme Bluetooth-ul, am avut doua asa ca am incercat alta varianta si anume : cititorul de card. E util si accesibil. Poti descarca de pe telefon pe calculator/laptop si viceversa. Bafta!happy