| Vladut2 a întrebat:

am o nedumerire si totodata o mare rugaminte la voi. Vreau sa intru pe un website pe care vreau sa downloadez ceva important si nu ma lasa, de ce? Pentru ca romanii nu au voie pe acel site? sau tara noastra e interzisa, nu stiu ce sa spun. Imi da aceasta confirmare cand dau download
Sorry, There are no surveys available to your
country at this time.
TPU, ce as putea face sa pot downloada, sau sa intru pe acel site fara a-mi mai da acea confirmare? Astept un raspuns urgent. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Este simplu! In functie de ce fel de browser folosesti(mozila, chrome, Internet explorer) cauti pe google cum se utilizeaza un proxy server si folosesti unul de aici (http://www.proxy4free.com/page1.html). Nu este greu.Succes!

2 răspunsuri:
| Speedo a răspuns:

Da din pacate serverul lor nu suporta download de pe ip-urile generate de Romania. De facut nu poti sa faci nimic altceva decat sa cauti in alta parte sau... generare IP fals (dar trebuie ceva cunostinte mai avansate sa faci unul care poate fi identificat corect)