| Adelynn777 a întrebat:

Am o poza in care vreau sa vad ce scrie si nu se vede ca e acoperit scrisul intentionat. Se poate edita cumva ca sa pot vedea? Multumesc.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

A... cred ca ai ratat cateva detalii, hai sa nu zicem importante, dar totusi... importante.
Este acoperit scrisul cu ce? Editata poza si pus ceva peste scris si salvata asa? Pai in acest caz, nici naiba nu poate sa vada ca este acolo, ca asa ai vedea prin hainele oamenilor ca prin... sticla.

Daca poza este acoperita cu o reclama sau ceva de genul pe un site, acest lucru se poate scoate, din "Afisaza sursa paginii" la fiecare browser de internet.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred.

| Robo123 a răspuns:

Nu se poate vedea deoarece lumina cu scrisul nu sa reflectat în camera foto asa ca, camera foto nu a înregistrat scrisul.