| MihaiKJL a întrebat:

Am o problema, am un telefon BlackBerry 9700 Bold si nu stiu ce are am casti orginale pentru el dar merg numai intr-o anumita pozitie. De ce? si ce pot face sa rezolv aceasta problema?

Multumesc! big grin

2 răspunsuri:
| Cristi112 a răspuns:

Incearca sa probezi cu alte casti, dar daca nu merg nici cu cele noi inseamna ca acolo unde bagi castile in telefon e defecta ``intrarea``

| MihaiKJL explică:

Am incercat cu vreo 4 casti diferite si la fel face. Dar ce ii pot face? Oare are vreo mizerie inaintru?