| MLG a întrebat:

Am o problema.Am vrut sa curat cooler-ul de la placa video.L-am scos totul a decurs normal dar dupa ce l-am scos din suruburi era lipit sau ceva de genul.Am tras de el. Dupa ce am curatat cooler-ul am dat cu o carpa pe ea si am pus-o la loc.Cand am pornit Pc-ul totul a pornit in afara de monitor.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| r0b3Rt03 a răspuns:

Pentru ca era pasta termoconductoare, problema e ca trebuie sa cumperi pasta termo conductoare si sa inlocuesti acel cipset unde ai sters tu tot.

| octav005 a răspuns:

Ai curatat pasta termoconductoare. de asta