| Nicolae_André_1994 a întrebat:

am o problema cu fb uitati si cemi spune http://roimg.ro/UBb va rog sa ma ajutati

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Când ești raportat că deții un cont fake, așa se întâmplă. Acum, așteaptă din partea ta, confirmarea numelui real. Dacă poți, trimite-le copie după certificat/CI cu numele tău și data nașterii. Fără celelalte detalii. Și-l vor debloca, dacă datele tale corespund cu cele din cont.
În caz contrar, îți spun de acum, e pierdut... straight face