| Bl4cKLy0n a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul meu. Când intru de exemplu pe net și vreau sa scriu ceva,îmi apar mai multe linii (----------), deci nu mai pot scrie nimica.Aceste linii fac tastatura sa fie neimportanta, adică nu mai pot scrize nimic datorita acestui defect.Am umblat la keyboard settings, dar tot nu am făcut nimic...Va rog sa ma ajutați. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Presupun ca tastatura e defecta la tasta respectiva si face contact aproape permanent.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca in alte parti poti scrie, doar pe internet nu, scaneaza-ti laptopul pentru virusi si malware.
In caz ca nu gasesti nimic, reinstaleaza browserul sau programul cu probleme.